خریدار ضایعات در شرق تهران

شرکت ضایعات کارا کار خرید انواع ضایعات از جمله ضایعات آهن و ….. را در سراسر ایران از جمله شرق تهران انجام می دهد. خرید انواع ضایعات فلزی به صورت نقدی و شبانه روزی انجام می شود. برای فروش ضایعات آهن به ما ، فقط کافی است با ما تماس بگیرید. ما ضایعات محصولات مختلف از جمله آهن و …… را با بهترین قیمت از شما خریداری می کنیم و شما هرگز از کار کردن با ما پشیمان نخواهید شد.

خریدار ضایعات در شرق تهران | ضایعات کارا

خرید ضایعات آهن در شرق تهران

ما ضایعات آهن، مس، آلومینیوم، چدن، ظروف آهن، برنج و سایر ضایعات فلزی را درجا از شما خریداری می کنیم. ما آماده ایم تا با همه سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی همکاری کنیم. ما می توانیم ادعا کنیم که بهترین خریدار انواع ضایعات فلزی ، ضایعات ساختمانی و صنعتی شما از جمله آلومینیوم ، مس ، برنج و کابل در شرق تهران هستیم.

خرید ضایعات آهن در سراسر کشور با بهترین قیمت و پرداخت فوری در محل با بالاترین قیمت در تهران انجام می شود.
خریدار ضایعات در تهران

خریدار انواع ضایعات در شرق تهران توسط شرکت ضایعات کارا

بهترین خریدار ضایعات آهن در شرق تهران

همانطور که می دانید بازیافت فلزات تأثیر زیادی در محیط زیست دارد و به حفظ سلامت محیط کمک می کند و همچنین بر افرادی که در آنجا زندگی می کنند نیز تأثیر دارد و برای آنها مفید است. بنابراین به ما کمک کنید تا این زباله ها را بازیافت کنیم تا بتوانیم تمام یک محیط زیست و محل زندگی تمیز و دور از آلودگی داشته باشیم.

انواع ضایعات فلزی کدامند؟

ضایعات فلزی: تقریباً هر فلزی که به پایان عمر خود رسیده باشد و دیگر از آن استفاده نشود را ضایعات فلزی می نامند. از جمله ضایعات فلزی می توان به ضایعات آهن، فولاد، چدن، آلومینیوم، مس، برنج، برنز، سرب، روی و … اشاره کرد. ضایعات فلزی هم به صورت خام و هم به صورت محصولاتی مانند باتری، بطری های نوشابه یا حتی موتور اتومبیل به فروش می رسند. هر یک از آنها بسته به نوع کاربرد و آلیاژ استفاده شده در آن قیمت های متفاوتی دارند. برای مثال از مس خالص برای ساخت کابل های مخابراتی استفاده می شود و فروش آن به صورت خالص ارزان تر است ولی اگر همان مس را بعد از تبدیل شدن به کابل مخابرات به فروش بگذارید قیمت آن گران تر خواهد بود.
خریدار ضایعات ریل

خریدار ضایعات آهن در شرف تهران عکس

 

ضایعات غیرفلزی: شامل هر نوع غیر فلزی می شود که البته دامنه آن بسیار گسترده است. این دسته شامل مواردی از قبیل پلاستیک و پلیمر، لاستیک، شیشه، کاغذ و مقوا، چوب و تخته، منسوجات و چرم، آجرهای سنگی و سرامیکی، مواد شیمیایی، روغن ها، ضایعات کشاورزی و غیره است که شاید همه بیشتر راین گروه مطلع باشد.

زباله های الکترونیکی و الکتریکی: هر وسیله ای که به هر طریقی با برق سر و کار داشته باشد در این گروه قرار می گیرد. حتی سیم و کابل و باتری ها نیز در دسته زباله های الکترونیکی قرار می دهند. این گروه شامل تلفنهای همراه و تجهیزات مخابراتی، رایانه و لوازم جانبی، قطعات الكتریكی صنعتی، وسایل برقی خانگی و دستگاه های فرسوده و اسقاطی است.

محصولات فلزی و غیر فلزی: در واقع این گروه تفاوت زیادی با زباله های فلزی و غیر فلزی ندارند اما نکته این است که این گروه از محصولات عمر طولانی ندارند و محصول خاصی محسوب می شوند که می توانیم دوباره از آنها استفاده کنیم. از محصولاتی که در این گروه قرار دارد می توان به میلگرد نوک بسته اشاره کرد. محصولات داخل این دسته معمولا با قیمت های دلخواه و مختلف به فروش می رسند.
خریدار ضایعات در غرب تهران

بهترین خریدار ضایعات آهن در شرق استان تهران

خرید ضایعات فلزی در شرق تهران

یکی از پرکاربردترین ضایعات، ضایعات فلزی است که در سال توسط افراد زیادی که کار آنها مربوط به صنعت است بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. خریدار ضایعات فلزی می تواند این ضایعات را با تخصص خود با قیمت مناسب و در اسرع وقت خریداری کند. رضایت مشتری یکی از عواملی است که بهترین خریدار ضایعات همیشه در نظر خواهد گرفت.

ما انواع ضایعات فلزات مانند آهن ، چدن ، میلگرد و انواع ضایعات ساختمانی و ضایعات پلاستیک و ضایعات فلزات غیر آهنی مانند مس ، آلومینیوم و برنج و … را با بالاترین قیمت و به صورت نقدی در شرق تهران خریداری می کنیم. علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد ما انواع ضایعات ورق های فولادی و ضایعات درب و پنجره ، پروفیل ، میلگرد ، ضایعات شرکت ها و ساخت و ساز ، ضایعات چیلر موتورخانه ضایعات پلاستیکی و … را نیز خریداریم.

ما با سالها تجربه در زمینه ساخت و ساز و ضایعات فلزات در خدمت شما هستیم. همچنین بهترین و بالاترین قیمت را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم. ما آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز و همچنین خرید ضایعات جزئی و کلی ضایعات فلزی هستیم. پس اگر در شرق تهران زندگی می کنید و دوست دارید که ضایعات انواع محصولات و قطعات فلزی خود را با بهترین قیمت به فروش بگذارید درنگ نکنید و همین حالا با ما تماس بگیرید.
بهترین خریدار ضایعات

خریدار انواع زباله ها

به منظور خلاص شدن از شر بسیاری از زباله هایی که در محل کار، انبار یا خانه خود دارید، می توانید با افرادی که کارشان خریداری این زباله ها هست تماس بگیرید. شاید برایتان این سوال پیش آید که واقعا افرادی هستند که این جور زباله ها را خریداری کنند ؟ جواب این سوال بله هست. این افراد به منظور بازیافت زباله ها و حفظ محیط زیست زباله های داخل شرکت و حتی خانه ی شما را خریداری می کنند. این زباله ها عبارتند از :

 • انواع سخت افزار ها
 • انواع سرب
 • انواع چدن
 • انواع مواد فلزی و غیر فلزی
 • انواع تجهیزات اسقاط شده
 • انواع لاستیک و پلاستیک
 • انواع لوازم و قطعات یدکی اتومبیل دست دوم
 • انواع زباله های خانگی و ساختمانی
 • انواع ماشین های فرسوده
 • انواع لوازم اداری فرسوده
 • انواع روغن های سوخته

خریدار ضایعات در شرق تهران، تهرانپارس

مجموعه ضایعات کارا بهترین خریدار زباله نام برده شده در بالا با بهترین قیمت می باشد.

خریدار ضایعات آلومینیوم در شرق تهران

آلومینیوم بیشتر در پوشش فلزات دیگر استفاده می شود. این فلزات عایق مقاوم در برابر رطوبت و تغییر شکل هستند. بسیاری از صنایع از آلومینیوم در محصولات فلزی خود استفاده می کنند. خریدار ضایعات نیز می تواند این فلز را خریداری کرده و به مراکز مربوطه منتقل کند. برای همین آلومینیوم برای خریداران ضایعات مهم می باشد و جزو ضایعاتی هست که بسیار مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

ضایعات اداری

شما می توانید وسایل فرسوده مانند میز و صندلی های فرسوده ، قفسه های کتاب چوبی و فلزی ، رایانه و لوازم جانبی آنها و همچنین وسایل الکترونیکی که دیگر قابل استفاده نیستند را به خریداران ضایعات اداری بفروشید و پول خوبی در این باره بدست آورید.

ضایعات خانگی چیست؟

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که ضایعات خانگی چیست؟ به طور کلی می توان گفت ضایعات محصولی است که مشخصات تجهیزات سالم را ندارد و باید به فروش برسد. ضایعات خانگی را می توان به افرادی که کارشان خرید ضایعات و تبدیل آنها به بازیافت است، فروخت. اگر دوست دارید ضایعات خانگی خود را با بالاترین قیمت بفروشید پیشنهاد میکنم همین حالا با ما تماس بگیرید.

انواع ضایعات خانگی

ضایعات محصولات فلزی خانگی

ضایعات محصولات فلزی لوازم خانگی شامل مواردی مانند آهن ، فولاد ، مس ، چدن و ​​… است که ممکن است در ظروف یا میز و صندلی های خانگی یافت شود. هر یک از این دستگاه ها که دیگر نمی توانند مورد استفاده قرار گیرند می توانند به عنوان ضایعات محسوب شوند.

خریدار ضایعات در شرق تهران پردیس

ضایعات محصولات غیر فلزی خانگی

ضایعات محصولات غیر فلزی لوازم خانگی دامنه بسیار بالا و گسترده ای دارند. این دسته از ضایعات بیش از اقلام فلزی است و شامل مواردی مانند شیشه ، پلاستیک ، لاستیک ، کاغذ و مقوا ، لوازم چوبی یا انواع مختلف تخته ، سرامیک ، آجر و بسیاری از موارد دیگر خواهد بود. همه این اقلام اگر دست دوم باشد ، می تواند به عنوان ضایعات به خریدار ضایعات خانگی فروخته شود. اگر دوست دارید وسایلی که دیگر ازشون استفاده نمی کنید را با بهترین قیمت بفروشید پیشنهاد میکنم بدون هیچ درنگی همین حالا با ما تماس بگیرید. خریدار ضایعات در تهرانپارس

ضایعات محصولات برقی و الکترونیکی خانگی

لوازم خانگی که با برق کار می کنند در این گروه قرار می گیرند. به عنوان مثال انواع لامپ ها ، سیم ها ، کابل ها و انواع باتری ها ، تلفن های همراه ، رایانه ها و لوازم جانبی آنها را می توان در این گروه گنجاند که در صورت سایش یا آسیب دیدگی باید تعویض شوند. افراد زیادی هستند که این ضایعات را با قیمتی خوب از شما خریداری می کنند و بعد آن ها را بازیافت می کنند. یکی از آن ها شرکت ما در شرق شهر تهران می باشد، پس اگر دوست دارید وسایل الکترونیکی خانه تان را با بهترین قیمت به فروش بگذارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

قیمت خرید و فروش ضایعات خانگی

ضایعات خانگی با قیمت های مختلف خریداری می شوند و بسته به نوع محصول و وزن آن می توان قیمت های مختلفی را روی آن تعیین کرد.

خرید ضایعات خانگی

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که صدای “ما زباله می خریم” را از خیابان شنیده اید. آنها درصدی از خریدها را دریافت می کنند. این نوع خرید و فروش معمولاً برای ضایعات خانگی اتفاق می افتد یعنی خرید کالاهایی که دیگر در خانه ها استفاده نمی شوند و خانواده ها نمی دانند با آنها چه کار کنند. ضایعات خانگی نیز جزو ضایعاتی هست که زیاد خرید و فروش می شود.

خریدار ضایعات چدن

مزایای بازیافت ضایعات خانگی

به طور کلی ، بازیافت تمام ضایعات برای محافظت از محیط زیست ضروری است. این بازیافت 70٪ صرفه جویی در انرژی ، 90٪ پس انداز در مواد اولیه و سایر پس اندازها در منابع آب و آلودگی هوا کمتر را انجام می دهد.

اهمیت بازیافت الکترونیک

الکترونیک شامل: کامپیوتر ، کیس ، مادربرد ، هارد دیسک ، RAM و … می شود. این قطعات الکترونیکی علاوه بر اینکه با استفاده از فناوری پیشرفته زمان خود ساخته می شوند از اهمیت مادی زیادی نیز برخوردار هستند. به این معنی که بازیافت مناسب و اصولی آنها می تواند نقش زیادی در بازیابی منابع استفاده شده داشته باشد. این مسئله به دلیل تخلیه این منابع تجدید ناپذیر بسیار مهم و قابل توجه است. خریدار ضایعات آهن در پاکدشت

اهمیت بازیافت قطعات الکترونیکی این است که یک مادربرد ساده دارای مقادیر زیادی منابع ارزشمند به شرح زیر است: 32٪ پلاستیک ، 41٪ آلومینیوم ، 2٪ آهن ، 7٪ سرب ، 1٪ نقره ، 1٪ طلا و مقداری جیوه و آرسنیک. تعجب نکنید اگر طلا و نقره به دلیل هدایت زیاد در اجزای الکترونیکی به ویژه اجزای رایانه زیاد استفاده می شود. طبق گفته وزارت صنعت ، حدود 3 تا 4 میلیون رایانه منسوخ در کشور وجود دارد. تصور کنید روزانه بسیاری از ضایعات الکترونیکی و الکتریکی در سراسر دنیا تولید می شود که از این طریق می توان مواد ارزشمندی مانند فلزات ، پلاستیک ها و شیشه ها را بازیافت کرد. بازیافت این مواد هم منابع ملی و سرمایه را حفظ می کند و هم از آلودگی بیشتر محیط جلوگیری می کند. پس اگر شما هم در خانه خود وسایل الکترونیکی دارید که دیگر از آن ها استفاده نمی کنی حتما با شرکت ها و مراکزی که این وسایل را خریداری می کنند تماس گرفته و وسایل خود را به آن ها بفروشید.

انواع ضایعات الکترونیکی قابل بازیافت

 • قطعات سخت افزار کامپیوتر
 • انواع تلفن های همراه و تبلت ها
 • ضایعات برد الکترونیکی
 • انواع تلویزیون های قدیمی و جدید
 • دستگاه های ویدئویی استفاده نشده
 • چاپگرها و کارتریج های آنها و …

 

خرید ضایعات الکترونیکی در شرق تهران

شرکت ما یک شرکت معتبر و حقوقی در شرق شهر تهران در زمینه خرید انواع پسماندهای الکترونیکی و بازیافت آنهاست. ما خریدار لوازم الکترونیکی شکسته و خراب شما مانند رایانه ها و لپ تاپ های سوخته و تعمیر نشده ، تلفن های همراه خراب و سایر دستگاه های الکترونیکی استفاده نشده هستیم. شرکت ما بهترین و عادلانه ترین قیمت را برای خرید لوازم الکترونیکی استفاده نشده و قابل بازیافت شما ارائه می دهد.

برنج چیست؟

برنج در واقع آلیاژی از روی و مس است و سختی آن بسته به مقدار هر یک از این دو فلز متفاوت است. با افزایش درصد روی ، مقاومت فلز برنج افزایش می یابد اما انعطاف پذیری و شکل پذیری آن کاهش می یابد.
خریدار ضایعات برنج

کاربردهای آلیاژ برنج

 • ساخت پیچ و مهره ، شیرآلات ، اتصالات لوله آب و انواع ابزار بهداشتی
 • ساخت مبلمان مختلف مانند اجاق گاز ، سماور ، کتری ، قوری ، قاشق و …
 • ساخت اجزای رشته ، ترمینال ، انژکتور و …
 • ساخت زیپ برای لباس ، کیف و …
 • در ساخت آلات موسیقی
 • ساخت وسایل تزئینی و مجسمه سازی

ضایعات برنج زرد

برنج نوعی آلیاژ است که درصد روی در آن افزایش یافته و حدود 35 تا 40 درصد است. این نوع آلیاژ انعطاف پذیر و قابل انعطاف است و در عین حال مقاومت بالایی دارد. یکی از مهمترین کاربردهای برنج زرد تولید میله ، ملحفه ، سیم و پوسته گلوله است. انواع ضایعات برنج عبارتند از:

 • ضایعات پیچ و مهره بزرگ
 • لوله های مبدل حرارتی
 • ضایعات لوله تقطیر
 • مواد زائد لحیم کاری و …

ضایعات کارا شرکتی است که در شرق شهر تهران فعالیت می کنند. اگر شما دارای این آلیاژ برنج هستید و دوست  دارید آن را با بهترین قیمت به فروش بگذارید حتما همین الان به شماره تلفن های درج شده در پایین سایت تماس حاصل نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
تماس بگیرید (کلیک کنید)