ضایعات نبشی

ضایعات نبشی

ضایعات نبشی در سایت ضایعات کارا به توضیح آن می پردازیم.

 

در این مطلب قصد داریم تا شما را ابتدا با مفهوم نبشی آشنا ساخته و سپس به معرفی ضایعات نبشی  بپردازیم. پس اگر قصد فروش ضایعات نبشی و یا قصد بالا بردن بیش تر اطلاعات خود در این زمینه را دارید پیشنهاد می شود که به ادامه ی مطلب توجه نمایید.

نبشی چیست؟

احتمالا با شنیدن نام نبشی فکرتان به سمت مصالح ساختمانی برود. در واقع این وسیله قطعه ای است که برای متصل نمودن دو قسمت به یکدیگر به کار می رود. به همین دلیل نیز از جمله مهم ترین مصالح و پروفیل های ساختمانی به شمار می رود. زیرا برای اتصال ستون ها و یا سایر قطعات به هم مورد نیاز می باشد. این قطعه از دو صفحه ی عمود بر هم به وجود آمده است. اندازه ی این صفحات می تواند با هم مساوی و یا متفاوت باشد. اگر به سطح مقطع نبشی هایی که اضلاع برابر دارند نگاه کنید شکلی شبیه به حرف V انگلیسی مشاهده می کنید. به همین دلیل این نوع نبشی ها را در نقشه های مهندسی با این حرف نمایش می دهند. اگر هم اضلاع نبشی ها برابر نباشد مقطع آن ها شبیه به حرف L می شود.

 

خرید ضایعات نبشی توسط ضایعات کارا

 کاربرد نبشی

همان طور که ذکر شد نبشی ها برای اتصال دو قطعه به هم به کار می روند به همین دلیل می توان از آن ها در ساخت چهارچوب‌ها، پایه‌ها، پایه‌های ستونی جهت ایجاد فنس‌ها، ساخت پلکان، ساخت دکل و خرپا، ساخت انواع مهره‌های مرتفع، ساخت درپوش‌ها و سقف‌های سبک، ساخت شیروانی، ساخته پشت بندی و… استفاده نمود. با متصل نمودن دو نبشی در ارتفاع مشخص از یکدیگر می‌توان یک تیر شبیه به تیر آهن ایجاد نمود.

انواع نبشی

نبشی ها از نظر فرآیند تولید به دو دسته فابریک و پرسی تقسیم بندی می شوند.هم چنین می توان آن ها را از نظر شکل ظاهری نیز نبه دو دسته ی نبشی های بال مساوی و نبشی های بال نامساوی تقسیم نمود. نبشی های بال مساوی را با حرف V و نبشی های بال نامساوی را با حرف L نمایش می دهند. علاوه بر این موارد ، انواع خاصی از نبشی ها در بازار موجود هستند که هر یک، بسته به کاربرد و ویژگی های خاصی که دارند، در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله ی این موارد می توان به نبشی کرنربید، نبشی آلومینیومی، نبشی آهنی، نبشی مقوایی و… اشاره نمود.

در این مطلب بیشتر بخوانید: خریدار ضایعات آهن

ضایعات کارا بهترین خریدار ضایعات نبشی

ضایعات نبشی

منظور از ضایعات محصولاتی می باشد که عمر مفید آن ها به پایان رسیده است و غیر قابل استفاده در همان وضعیت خود می باشند. اما می توان توسط فرایند بازیافت آن ها را به مواد قابل استفاده ای تبدیل نمود. از انواع ضایعات می توان به ضایعات باطری، شیرآلات، دستگیره ها، قوطی، سیم و کابل، دستگاه های الکترونیکی، ظروف و… اشاره نمود. هر کدام از این مواد پس از به پایان رسیدن عمر مفید آن ها و غیر قابل مصرف شدن، به ضایعات تبدیل می گردند.

نبشی ها نیز جزو این دسته قرار می گیرند. یعنی نبشی ها با هر کاربردی که دارند بعد از مدتی عمر آن ها به پایان می رسد و غیر غابل استفاده می شوند. و یا این که هنگام به کار بردن آن ها، قسمت هایی اضافی باقی می ماند که کاربردی ندارد. در هر صورت به ضایعات مبدل می شوند. ضایعات نبشی می توانند انواع مختلفی داشته باشند که از جمله ی آن ها می توان به ضایعات نبشی آهن، ضایعات نبشی مقوایی، ضایعات نبشی آلومینیومی و… اشاره نمود.

احتمالا این مطلب هم برای شما جالب است: ضایعات صنعتی

خریدار ضایعات نبشی

اگر با ضایعات نبشی سر و کار دارید، احتمالا سوالات زیادی در ذهن شما وجود دارد. به طور مثال می خواهید بدانید که با این ضایعات چه کنید، چگونه آن ها را بازیافت کنید و یا بازیافت کردن آن ها چه سودی برای شما دارد. در پاسخ به این سوالات باید ابتدا به این اشاره نمود که بازیافت ضایعات موجب صرفه جویی در مصرف منابع طبیعی، کاهش مصرف انرژی، پیشرفت اقتصاد، پیشرفت صنعت، جلوگیری از آلودگی محیط زیست و … می شود. البته بازیافت ضایعات باید توسط مراکز مخصوصی و طی شرایط تنظیم شده ای صورت گیرد.

شما می توانید انواع ضایعات خود، از جمله ضایعات نبشی را به خریداران ضایعات بفروشید. خریداران ضایعات، ضایعات را جمع آوری نموده و به مراکز بازیافت تحویل می دهند. لازم است بدانید که با فروش ضایعات خود علاوه بر تاثیرات مثبتی که روی صنعت، اقتصاد، محیط زیست و … می گذارید، صاحب درامد نیز می شوید. پس فروش ضایعات که کاربردی ندارند و در واقع نوعی زباله محسوب می شوند،  از جنبه ی مالی می تواند برای شما سودمند واقع گردد.

شاید این مطلب هم برای شما جالب باشد: خریدار ضایعات میلگرد

ضایعات کارا خریدار ضایعات نبشی با بالاترین کیفیت

راهنمای فروش ضایعات نبشی

همان طور که ذکر شد فروش ضایعات، فواید بسیاری به دنبال دارد. در صورتی که خواستار فروش انواع ضایعات خود می باشید دیگر لازم نیست تا منتظر وانتی هایی باشید که خریدار آهن آلات و آهن ضایعات اند و یا لازم نیست تا به مه مراکز خرید ضایعات مراجعه کنید. بلکه تنها کافیست تا با خریداران ضایعات تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت به شما مراجعه کنند. یکی از بهترین خریدارانی که می توانید انواع ضایعات خود را با بالاترین قیمت به آن بفروشید، ضایعات کارا می باشد. خریداران ضایعات کارا، تنها با یک تماس از سوی شما، در هر نقطه از کشور که باشید به شما مراجعه نموده و انواع ضایعات شما را به نرخ روز خریداری می کند.

قیمت ضایعات نبشی

در مورد قیمت انواع ضایعات می توان گفت که جنس آن ها عامل مهمی در تعیین قیمت می باشد. قیمت ضایعات نبشی هم از این موضوع مستثنی نیست. همان طور که در مطالب پیشین ذکر شد، نبشی ها انواع مختلفی از جمله آهنی، مقوایی، آلومینیومی و… دارند. مسلما نبشی های فلزی دارای قیمت بیش تری به نسبت نبشی های غیر فلزی می باشند. پس از تعیین جنس ضایعات نبشی، خریداران اقدام به وزن کردن آن ها کرده و قیمت نهایی را تعیین می کنند.

5/5 - (8 امتیاز)

    ترک یک پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*

    تماس بگیرید (کلیک کنید)