خریدار ضایعات تیر آهن

خریدار ضایعات تیر آهن در تهران

خریدار ضایعات تیر آهن

آهن و ضایعات فلزی، علاوه بر محیط صنعتی در مناطق معمولی و محل زندگی نیز یافت می شود. وسایل فلزی یا تیر آهن بعد از مدتی زنگ زده و خراب می شوند. دیگر نمی توان از آن ها استفاده کرد برای همین باید بازیافت و دوباره به چرخه ی تولید برگردانده شوند. یا به خریدار ضایعات تیر آهن سپرده شوند. افراد زیادی در سراسر  تهران هستند که این ضایعات را با قیمت بالا خریداری کرده و به مراکز بازیافت می برند.

قطعات آهنی از جمله تیر آهن ها مواردی هستند که دارای تولید فراوان هستند و برای تولید این قطعات آهنی از مقدار زیادی منابع طبیعی استفاده می شود. تیر آهن یک پروفیل است که وظیفه اصلی آن مقاومت در برابر تنش های ناشی از نیروی برشی و لنگر خمشو و کاربرد اصلی آن در صنعت ساختمان است. در فرآیند تولید این محصول، از نورد گرم استفاده می شود و تنها برخی مراحل متفاوت در تولید معمولی آن وجود دارد.

این محصول فولادی که به طور گسترده در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، بر اساس نسبت بال و عرض به گروه های مختلف تقسیم می شود. معمولا این تیر آهن بعد از مدتی خراب و غیر قابل استفاده می شود. برای همین باید آن ها را بازیافت و مجدد از آن ها استفاده کرد. اگر دارای ضایعات تیر آهن هستید و قصد فروش آن ها را دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

مزایای استفاده از تیر آهن

مزایای استفاده از تیر آهن

 • توسعه پس از اتمام ساختار امکان پذیر است.
 • امکان اتصال چند قطعه به یکدیگر وجود دارد.
 • این ها قطعاتی هستند که در کارخانه ها از پیش ساخته شده اند.
 • اجرا و نصب آن با سرعت بالا انجام می شود.
 • از آن ها در ارتفاعات زیاد استفاده می شود.

قیمت خرید و فروش ضایعات تیر آهن

اگر یک قطعه فلز از فلزات مختلف ساخته شده باشد دارای قیمت بسیاری کمی می باشند. زیرا مدیران انبار دوست ندارند کارگران خود فلزات مختلف را از یک قطعه جدا کنند. قیمت محصولات فولادی بسته به مکان و زمان متفاوت است. معمولاً قیمت مستقیماً از طریق مذاکره بین خریدار و فروشنده و غیر مستقیم از طریق اینترنت تعیین می شود.

قیمت های مشاهده شده در وب سایت ها لزوماً نشان دهنده قیمت بازار و انبار های خرید ضایعات و محصولات آهن و فولاد نیست. (قیمت بازار با قیمت های تخمینی آن ها متفاوت است). دلیل این امر عدم به روز رسانی مداوم وب سایت ها است. در ایالات متحده، نشریات کمی مانند بازار فلزات آمریکا تبلیغات فروش ضایعات و محصولات آهن و فولاد را منتشر می کنند.

سایر نشریات غیرآمریکایی مانند Index Steel نیز قیمت ها را بر اساس بازار ایالات متحده تعیین می کنند. دلیل آن این است که در سال های اخیر قیمت ضایعات آهن و فولاد نقش مهمی در بازارهای جهانی ایفا کرده است. جداسازی ضایعات از آهن و فلزات غیر متالورژی برای کسب درآمد بیشتر مهم است. برای این منظور از آهن ربا های بزرگ برای جداسازی استفاده می شود. اگر چه قیمت فلزات غیر آهنی کمتر از فلزات آهنی است، اما حجم بازیافت آن ها بسیار بیشتر است.

در نتیجه هیچوقت نمی توان قیمت دقیقی برای خرید و فروش انواع ضایعات از جمله ضایعات تیر آهن را در وب سایت و مقالات نوشت. زیرا خریدار ضایعات تیر آهن یا هر فلزی برای هر ضایعاتی قیمت های مختلف تعیین می کنند. دلیل دیگری که باعث می شود نتوان این کار را انجام داد تورم و بالا پایین شدن قیمت ها است. اگر دوست دارید از قیمت دقیق و به روز انواع ضایعات از جمله ضایعات تیر آهن آگاه شوید همین حالا با ما تماس بگیرید.

در این راستا بیشتر بخوانید: خریدار ضایعات آهن

 

نقش اقتصادی بازیافت و خرید تیر آهن

ارزش صنعت ضایعات آهن در سال 2012 بیش از 90 میلیارد دلار بود، در حالی که در سال 2009 54 میلیارد دلار بود و در 160 کشور 28 میلیارد دلار ارزش داشت. این صنعت از سال 2010 بیش از 15000 شغل ایجاد کرده است. از 463000 کارگر به صورت مستقیم و غیر مستقیم حمایت می کند درسراسر دنیا در این شغی کار می کنند که دلیل آن اهمیت ضایعات و بازیافت کردن آن ها است. این کار در زمینه حفظ محیط زیست و اقتصاد کشور نقش بسیار مهمی دارد.

مزایای فروش ضایعات فلزی

کارشناسان تأکید زیادی بر خطرات متعدد ضایعات آهن در محیط زندگی دارند. این نشان می دهد که فلزات دارای مواد رادیو اکتیو هستند. قرار گرفتن در معرض ضایعات فرسوده و ضایعات آهن می تواند منجر در طولانی مدت می تواند باعث وقوع اسیب های مختلفی شود. با خرید و فروش این ضایعات و بازیافت آن ها می توان از شر این مشکلات خلاص شد.
ما در مجموعه ی خود کار شما را دو چندان آسان کرده ایم. شما می توانید هر نوع سخت افزار دور ریختنی را به ما بفروشید. تنها کافیست به کارخانه خرید ضایعات آهن مراجعه کنید. کارشناسان ما به آدرسی که ارائه می دهید مراجعه خواهند کرد.  معاینات و مشاوره های تخصصی انجام خواهد شد. در نهایت ضایعات شما با بهترین قیمت خریداری می شود. شما با یافتن بهترین خریدار فلزات و ضایعات و خریدار ضایعات تیر آهن به کسب و کار خود رونق روز افزونی را می دهید.

راهنمای خرید آنلاین ضایعات تیر آهن

راهنمای خرید آنلاین ضایعات آهن

پس از اطلاع از قیمت محصول مورد نظر خود، می توانید برای مشاوره در انتخاب محصول مناسب با شماره درج شده در پایین سایت تماس بگیرید و یا با خریدار ضایعات در تهران مشورت کنید. همچنین پس از مشورت با کارشناسان با تجربه ی ما، اقدام به فروش محصول مورد نظر خود کنید.
همچنین برای راحتی خرید ضایعات فلزی، می توانید سفارش خود را از طریق سایت به صورت آنلاین ثبت کنید. تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. در نظر داشته باشید که خرید و فروش ضایعات در مجموعه ی ما در تمام شهرهای ایران از جمله تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد و … امکان پذیر است.

خرید و فروش ضایعات تیر آهن

خرید و فروش ضایعات تیر آهن

گاهی ممکن است به هر دلیلی تیر آهن های تولید شده زنگ زده و خراب شوند. برای مثال ممکن است آن ها مدت زیادی در انبار مانده و همین باعث خرابی آن ها شود. در این صورت صاحب این تیر آهن ها ضرر زیادی خواهد کرد. برای اینکه بتواند از ضرر ها نجات یابد می تواند تیرآهن ها را به خرید و فروش ضایعات بفروشند. تا آن ها این تیر آهن ها به مراکز بازیافت برده و از آن ها محصول جدیدی ساخته شود. اگر دارای ضایعات تیر آهن هستید و قصد فروش آن ها را دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

  ترک یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*

  تماس بگیرید (کلیک کنید)