خریدار ضایعات مس در شیراز

خریدار ضایعات مس در شیراز

خریدار ضایعات مس در شیراز در سایت ضایعات کارا به توضیح آن می پردازیم.

در این مقاله ابتدا قرار است توضیحات مختصری در رابطه با مس و ضایعات مسی را مشاهده فرمایید. و سپس تلاش شده تا در رابطه با فروش ضایعات مس در شهر شیراز (نحوه ی فروش ضایعات مس در شیراز، خریداران ضایعات مس در شیراز، قیمت ضایعات مس در شیراز و…) اطلاعاتی در اختیار شما قرار گیرد. در صورتی که ساکن شهر شیراز می باشید و قصد فروش ضایعات مس و یا سایر انواع ضایعات خود را دارید و یا این که تنها خواستار بالا بردن اطلاعات خود در این زمینه می باشید، پیشنهاد می شود که ادامه ی مطلب را مطالعه فرمایید.

آشنایی با فلز مس

فلز مس یا copper یکی از پرکاربرد ترین فلزات به شمار می رود. این فلز سرخ رنگ، به عنوان سومین فلز پر کاربرد در دنیا شناخته شده است. قیمت مس به دلیل خواص و قابلیت های متعددی که در آن وجود دارد، در مقایسه با بسیاری از فلزات دیگر بالاتر می باشد. در رابطه با ویژگی های ظاهری و فیزیکی این فلز، می توان به رنگ قرمز و رسانا بودن آن هم برای حرارت و هم برای جریان الکتریکی اشاره نمود.

از دیگر ویژگی های این فلز می توان به غیر قابل اشتعال بودن آن اشاره نمود. وجود نوع خالص آن در طبیعت هم از دیگر شاخصه های آن می باشد. هم چنین می توان گفت که این فلز خاصیت شکل پذیری بالایی دارد. به همین خاطر به راحتی چکش خورده می شود. و انعطاف پذیری آن نیز قابل توجه است. مقاومت در برابر سایش و خوردگی هم جزو خاصیت های مهم آن است که به خاطر همین خواص می توان از مس در شرایط نا مطلوب اقلیمی نیز استفاده نمود.

در این مطلب بیش تر بخوانید: خریدار ضایعات مس

ضایعات کارا بهترین خریدار ضایعات

کاربرد مس چیست؟

همان طور که ذکر شد مس دارای خواص و ویژگی های فراوانی است. همین ویژگی ها باعث کاربرد متنوع و گسترده از آن می گردند. یکی از رایج ترین کاربرد های مس، تولید انواع کابل ها و سیم های مسی می باشد. خاصیت رسانایی بالای این فلز، آن را به ماده اولیه جهت تولید این لوازم الکترونیکی تبدیل نموده است. هنر های اصیل ایرانی مانند خاتم کاری، قلمزنی و.. نیز به کمک این فلز انجام می شود. زیرا خاصیت چکش خواری و شکل پذیری بالایی دارد. از دیگر کاربرد های آن می توان به تولید انواع دستگیره های درب، ساخت آهنربا و موتورهای الکترومغناطیسی، ساخت لوازم آشپزخانه، ساخت لوازم تزئینی، ساخت آلات موسیقی مانند سازهای بادی و… اشاره نمود.

در این مطلب بیش تر بخوانید: خریدار ضایعات کابل

ضایعات مس

همان طور که در مطالب بالا مشاهده نمودید، فلز مس کاربرد های فراوانی دارد. این کاربرد فراوان را می توانیم با کمی دقت در دور و بر خود مشاهده نماییم. اما نکته این جاست که هرچه میزان استفاده از یک ماده بیش تر باشد، دور ریز آن و زباله های حاصل از آن نیز بیش تر است. البته هنگامی که وسایل و ابزار مسی غیرقابل استفاده می شوند، به زباله تبدیل نمی شوند. بلکه ضایعات را تشکیل می دهند. ضایعات در لغت به معنای مواد دور ریز و غیر قابل استفاده است. اما در واقع می توان گفت ضایعات و یا پسماند(معادل فارسی) به مواد غیر قابل استفاده ای گفته می شود که قابلیت بازیافت دارند.

قابلیت بازیافت در فلزها محدودیت ندارد. یعنی می توان آن ها را میلیون ها بار نیز بازیافت کرده و دوباره استفاده نمود. بازیافت ضایعات از جمله فلزات با ارزشی مانند مس فواید زیادی به همراه دارد. از جمله ضایعات مسی می توان به ظرف و ظروف قدیمی، شیرآلات قدیمی، لوله های مسی پوسیده یا شکسته، سیم ها و یا کابل های سوخته و غیر قابل استفاده، وسایل الکترونیکی که از جنس مس می باشند و غیر قابل استفاده اند و… اشاره نمود.

ضایعات کارا خریدار ضایعات + تسویه ی نقدی

فروش ضایعات مس در شیراز

فروش ضایعات از جمله ضایعات فلزات با ارزشی مانند مس، فواید بسیاری به همراه دارد. از جمله ی این فواید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • صرفه جویی در منابع اولیه
 • صرفه جویی در مصرف انرژی برای تامین مواد اولیه
 • کمک به حفاظت از محیط زیست
 • رشد اقتصاد
 • رشد صنعت
 • کاهش هزینه ی لازم برای تامین مواد اولیه
 • و…

البته فروش ضایعات می تواند به جز این موارد برای فروشنده ی آن نیز سودمند باشد. شما به عنوان یک فرد جامعه مطمئنا در خانه و یا حتی محل کار خود با انواع ضایعات مختلف سر و کار داشته اید. این ضایعات برای شما کارایی و استفاده ای ندارند و تنها فضای اضافی در منزل شما اشغال می کنند. و اکثر وقت ها شما بعد از گذشت مدتی تصمیم به دور ریختن آن لوازم می گیرید. اما لازم است بدانید که به جای دور ریختن این ضایعات می توانید بدون صرف هیچ وقت و هزینه ای، ضایعات خود را فروخته و صاحب درامد شوید. اگر ساکن شیراز می باشید و قصد فروش ضایعات خود را دارید پیشنهاد می شود که به ادامه ی مطلب توجه نمایید.

خریدار ضایعات مس در شیراز

حتی دور انداختن زباله ها نیز نیازمند صرف وقت و انرژی می باشد. یعنی لازم است برای دور انداختن زباله ی خود در بهترین حالت، زباله ی خود را به نزدیک ترین سطل زباله بیندازید. اما شاید جالب باشد بدانید که می توانید ضایعات خود از جمله ضایعات مس را، حتی بدون خارج شدن از منزل فروخته و صاحب درامد شوید. شرکت ضایعات کارا این امکان را به وجود آورده است که ساکن هر شهری از کشور، از جمله شهر شیراز باشید، بتوانید تنها با یک تماس موفق به فروش ضایعات خود گردید.

شاید این مطلب نیز برای شما جالب باشد: خریدار ضایعات مس در اصفهان

خریداران ضایعات کارا تنها با یک تماس از سوی شما، در سریع ترین زمان ممکن به شما مراجعه نموده و انواع ضایعات شما، از جمله ضایعات مس را با بالاترین قیمت خریداری می کنند. حتی در صورتی که مطمئن نیستید که وسایل دور ریختنی شما جزو ضایعات حساب می شوند یا نه و یا نیاز به کسب اطلاعات بیش تری در این زمینه هستید می توانید با شماره ی درج شده در قسمت پایین سایت تماس حاصل فرمایید. مشاوران ضایعات کارا با پشتیبانی 24 ساعته آماده ی پاسخ گویی به شما می باشند.

خرید ضایعات مس با بالاترین قیمت توسط ضایعات کارا

بهترین خریدار ضایعات مس در شیراز

اگر ساکن شیراز می باشید و به دنبال بهترین خریدار ضایعات مس می گردید لازم است به ملاک های خاصی توجه کنید. از مهم ترین این ملاک ها می توان به وجود پیک رایگان خریداران اشاره نمود. زیرا مراجعه ی حضوری شما به خریداران و حمل ضایعات توسط خود شما نیاز به صرف وقت، انرژی و هزینه ی اضافی می باشد. این در صورتی است که برخی خریداران ضایعات می توانند تنها با یک تماس شما، در سریع ترین زمان ممکن به آدرس شما مراجعه نموده و ضایعات شما را خریداری نمایند. از دیگر ملاک هایی که باید به آن توجه داشته باشید، توانایی مراجعه ی خریداران به هر نقطه از کشور می باشد. زیرا بیش تر خریداران تنها در برخی از نقاط کشور فعالیت می کنند و خرید ضایعات را نیز تنها از همان قسمت ها انجام می دهند.

ملاک مهم دیگری که باید مد نظر داشته باشید، خرید ضایعات به نرخ روز می باشد. اکثر خریداران ضایعات به دلیل کسب سود بیش تر ضایعات را با قیمت پایین تری به نسبت قیمت اصلی آن خریداری می کنند. اما باید توجه داشته باشید که ضایعات شما ممکن است برای شما بدون استفاده باشند، اما برای افراد دیگر بسیار پرکاربرد می باشند. اگر ساکن شیراز می باشید و تا کنون موفق به پیدا کردن خریداری با ملاک های ذکر شده نشده اید، به شما پیشنهاد می کنیم تا با شماره ی درج شده در قسمت پایین سایت تماس حاصل نمایید و از شرایط خرید ضایعات توسط آن ها آگاه شوید.

ضایعات کارا خریدار انواع ضایعات در شیراز+ مراجعه در سریعترین زمان ممکن

قیمت ضایعات مس در شیراز

قیمت ضایعات مس به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله ی این عوامل می توان به خلوص مس موجود در ضایعات اشاره نمود. برای مثال در کابل ها و یا سیم های روکش دار علاوه بر مس، شاهد وجود روکش هایی از جنس پلاستیک می باشیم. بنابر این هنگام وزن کردن و تعیین قیمت این نوع از ضایعات باید به وجود آن ناخالصی ها دقت کافی نمود. علاوه بر این باید به آلیاژ بودن و یا عدم آلیاژ بودن مس به کار رفته در ضایعات نیز توجه کافی کرد. زیرا در آلیاژ های مس مانند برنج، شاهد وجود درصد کم تری از مس می باشیم که همین موضوع موجب کاهش ارزش آن به نسبت ضایعاتی که مس خالص دارند می باشد.

در رابطه با قیمت کلی ضایعات مس خالص نیز باید بیان نمود که وابسته به قیمت مس می باشد. از عوامل موثر بر قیمت مس نیز می توان به میزان دسترسی به منابع طبیعی در هر منطقه، قیمت مس در بازار های بین المللی و جهانی، تغییرات قیمت نفت، شرایط بازار هدف، شاخص بورس و… اشاره نمود.

 

 

 

4.9/5 - (12 امتیاز)

  ترک یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*

  تماس بگیرید (کلیک کنید)