خریدار ضایعات مس در سنندج

ضایعات کارا بهترین خریدار ضایعات مس در سنندج

خریدار ضایعات مس در سنندج در سایت ضایعات کارا به توضیح آن می پردازیم.

 

در این مقاله در ابتدا شاهد توضیح و بررسی ضایعات و انواع آن ها خواهید بود. در ادامه تلاش شده تا بهترین خریدار ضایعات مس در شهر سنندج بررسی گردد. چنانچه می خواهید ضایعات خود را بفروشید و یا این که بیش تر با  این نوع ضایعات و مزایای فروش آن آشنا شوید پیشنهاد می شود که به ادامه ی  این مطلب توجه نمایید.

منظور از ضایعات چیست؟

ریشه ی کلمه ی ضایعات(جمع واژه ی ضایعه) در اصل عربی می باشد. و معادل آن در زبان فارسی، واژه ی پسماند را داریم. اگر بخواهیم ضایعه یا ضایعات را معنی کنیم می توانیم بگوییم که هر گونه مواد دور ریختنی که قابلیت بازیافت را داشته باشند، ضایعات نامیده می شوند. ضایعات انواع مختلفی دارند و می توان آن ها از جنبه های گوناگون، به دسته های متفاوتی تقسیم بندی نمود.

ضایعات کارا خریدار انواع ضایعات مختلف در سنندج

شاید تصور نمایید که ضایعات تنها مختص به تولیدی ها و یا مصالح ساختمانی می باشد. در این صورت باید بدانید که کاملا در اشتباه هستید. زیرا حجم قابل توجهی از ضایعات در خانه ها تولید می شوند که به آن ها ضایعات خانگی گفته می شود. ضایعات خانگی می توانند شامل انواع ظروف قدیمی، باتری هایی که غیر قابل استفاده شده اند، سیم ها و کابل های خراب و غیر قابل استفاده، وسایل الکتریکی خراب و غیرقابل تعمیر، صندلی ها و مبل های شکسته و غیر قابل استفاده، وسایل پلاستیکی غیر قابل استفاده و… باشند.

ضایعات مس

مطمئنا اگر در منزل و یا خودروی خود کمی دقت نمایید می توانید نمونه های فراوانی از کاربرد فلز مس را مشاهده نمایید. گاهی نیز ممکن است لوازم مسی شما مانند سیم ها، شیرآلات مسی، ظروف مسی و… خراب و قدیمی و یا به طور کلی غیر قابل استفاده شده باشند. در این صورت لوازم شما به ضایعات مسی مبدل شده اند. ضایعات در معنای لغوی، حاکی از لوازم غیرقابل استفاده می باشد. منظور از ضایعات مسی نیز، لوازمی جنس مس می باشند؛ که دیگر نیازی به آن ها ندارید و قصد دور ریختن آن ها را دارید.

اگر به طور کلی بخواهیم ضایعات مس را دسته بندی کنیم می توان آن ها را در دسته های ضایعات سیم ها و کابل های بدون روکش، ضایعات مس آسیابی (پودری)، ضایعات مس ذوبی و ضایعات کابل و سیم روکش دار  تقسیم بندی نمود.

سیم ها و کابل های مسی نیز خود به انواع مختلفی از جمله کابل قرمز، کابل مشکلی، سیم های افشان و تسمه های مسی تقسیم بندی می شوند. ضایعات مس آسیابی(پودری) از خرده ها و تکه های سیم ها و کابل های روکش دار تشکیل می شود. ضایعات مس ذوبی نیز به ضایعاتی گفته می شود که همراه با مس ناخالصی هایی نیز به همراه خود دارند. به همین دلیل تنها مخصوص ذوب کردن می باشند.

در این مطلب بیشتر بخوانید: خریدار ضایعات مس

فروش ضایعات در سنندج

حتما برای شما نیز پیش آمده است که در خانه و یا محل کار خود با حجم انبوهی از زباله ها و یا لوازمی که به آن ها نیاز ندارید روبرو شوید. در این صورت ممکن است به دلیل اشغال فضای زیادی توسط آنان، به فکر خلاص شدن از دست آنان بیفتید. اما آیا تا کنون به فکر بازیافت این ضایعات افتاده اید؟ بازیافت ضایعات علاوه بر حل مشکلات ناشی از نابود کردن زباله ها موجب صرفه جویی در منابع اولیه نیز می شود. اگر ساکن شهر سنندج می باشید و دغدغه ی تامین مواد اولیه ی صنایع و پیشرفت صنعت در کشور ، کمک به حفظ محیط زیست، کمک به کاهش آلودگی هوا و… را دارید می توانید با فروش ضایعات خود کمک بزرگی به انجام فرایند بازیافت نمایید. البته لازم به ذکر است که فروش ضایعات شما موجب ایجاد درامدی برای شما نیز می شود.

ضایعات کارا خریدار ضایعات مس در سنندج +تسویه ی نقدی

خریدار ضایعات مس در سنندج

اگر ساکن شهر سنندج می باشید و قصد فروش ضایعات خود را دارید، تنها کافی است تا با خریداران ضایعات تماس بگیرید تا در اسرع وقت به شما مراجعه نموده و ضایعات شما را خریداری نمایند. برخی از خریداران ضایعات مانند خریداران ضایعات کارا به صورت رایگان به همه ی نقاط کشور، از جمله سنندج مراجعه کرده و ضایعات شما خریداری می کنند. در این صورت دیگر نیازی نیست تا وقت و هزینه ی اضافی صرف کنید و تنها با یک تماس می توانید انواع ضایعات خود از جمله ضایعات مس، ضایعات برنج، ضایعات آهن و … را بفروشید.

قیمت ضایعات در سنندج

قیمت ضایعات با توجه به نوع آن ها می تواند متفاوت باشد. ضایعات فلزی معمولا دارای ارزش بیش تری به نسبت ضایعات غیر فلزی می باشند بنابر این قیمت آن ها نیز بالاتر است. در بین ضایعات فلزات نیز انواع پرکاربرد آن ها مانند ضایعات مس و برنج دارای قیمت بالاتری به نسبت سایر فلزات اند. البته خلوص این فلز ها در ضایعات نیز بر قیمت آن ها تاثیر گذار است. برای محاسبه ی قیمت ضایعات خود می توانید وزن خالص ضایعات فلزی را در قیمت آن ها به نرخ روز ضرب کنید و قیمت را به دست آورید.

البته باید توجه داشته باشید که به دلیل واسطه هایی برای خرید ضایعات، معمولا خریداران ضایعات را به نرخ روز نمی خرند. اما خریداران ضایعات کارا این امکان را به شما می دهند که ضایعات خود را به نرخ روز و به بالاترین قیمت بفروشید. اگر می خواهید اطلاعات بیش تری در این رابطه کسب نمایید و یا نیاز به مشاوره در این زمینه دارید تنها کافی است تا با شماره ی درج شده پایین صفحه تماس برقرار کنید.

خریدار ضایعات مس در سنندج توسط ضایعات کارا به همراه پیک رایگان

قیمت ضایعات مس در سنندج

عوامل مختلفی بر قیمت ضایعات مس تاثیر گذار می باشد. دسترسی به منابع طبیعی در هر منطقه، می تواند بر قیمت این فلز  اثر گذار باشد. قیمت مس در بازار های بین المللی و جهانی، عاملی دیگر بر تعیین قیمت آن در داخل کشور خواهد بود. البته نمی توان عامل های دیگری مانند تغییرات قیمت نفت را هم در نوسان قیمت مس بی تاثیر دانست. شرایط بازار هدف این فلز را نیز می توان از دیگر فاکتور های مؤثر عنوان کرد. چین، بزرگترین و عمده ترین مشتری ایران می باشد که بسته به حجم موجودی مس و همچنین نرخ تورم در این کشور، رنج قیمتی آن دستخوش تغییرات قابل توجهی خواهد شد. شاخص بورس را نیز می توان عامل مهمی بر نوسان قیمت مس دانست.

 

4.8/5 - (9 امتیاز)

    ترک یک پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*

    تماس بگیرید (کلیک کنید)