خریدار ضایعات مس در مازندران

ضایعات کارا خریدار ضایعات مس در سنندج +تسویه ی نقدی

بهترین خریدار ضایعات مس در مازندران در سایت ضایعات کارا به توضیح آن می پردازیم.

 

در این مطلب قصد داریم تا شما را ابتدا با  ضایعات مس و انواع آن ها آشنا ساخته و سپس به معرفی بهترین خریدار ضایعات در مازندران بپردازیم. پس اگر قصد فروش ضایعات خود را در شهر مازندران دارید و یا این که قصد بالا بردن بیش تر اطلاعات خود در این زمینه را دارید پیشنهاد می شود که به ادامه ی مطلب توجه نمایید.

ضایعات مس

فلز مس به دلیل یک سری از ویژگی های خود از جمله پر کاربردترین فلزات به شمار می رود. از بارز ترین ویژگی های این فلز می توان به خاصیت چکش خواری و رسانایی آن در زمینه ی گرما و الکتریسیته اشاره نمود. همین ویژگی ها نیز موجب شده تا از این فلز در موارد گوناگونی چون تهیه ی سیم ها، لوله ها، شیرآلات، مصالح ساختمان، رادیاتور خودروها، دستگیره های در، انواع ظروف، سازهای موسیقی و… استفاده نمود. مس بعد از فولاد بیش ترین حجم تولید را دارد.

مطمئنا اگر در منزل و یا خودروی خود کمی دقت نمایید می توانید نمونه های فراوانی از کاربرد فلز مس را مشاهده نمایید. گاهی نیز ممکن است لوازم مسی شما مانند سیم ها، شیرآلات مسی، ظروف مسی و… خراب و قدیمی و یا به طور کلی غیر قابل استفاده شده باشند. در این صورت لوازم شما به ضایعات مسی مبدل شده اند. ضایعات در معنای لغوی، حاکی از لوازم غیرقابل استفاده می باشد. منظور از ضایعات مسی نیز، لوازمی جنس مس می باشند؛ که دیگر نیازی به آن ها ندارید و قصد دور ریختن آن ها را دارید.

ضایعات کارا بهترین خریدار ضایعات مس در مازندران

انواع ضایعات مسی

اگر به طور کلی بخواهیم ضایعات مس را دسته بندی کنیم می توان آن ها را در دسته های ضایعات سیم ها و کابل های بدون روکش، ضایعات مس آسیابی (پودری)، ضایعات مس ذوبی و ضایعات کابل و سیم روکش دار  تقسیم بندی نمود.

سیم ها و کابل های مسی نیز خود به انواع مختلفی از جمله کابل قرمز، کابل مشکلی، سیم های افشان و تسمه های مسی تقسیم بندی می شوند. ضایعات مس آسیابی(پودری) از خرده ها و تکه های سیم ها و کابل های روکش دار تشکیل می شود. ضایعات مس ذوبی نیز به ضایعاتی گفته می شود که همراه با مس ناخالصی هایی نیز به همراه خود دارند. به همین دلیل تنها مخصوص ذوب کردن می باشند.

در این مطلب بیشتر بخوانید: خریدار ضایعات مس

خریدارضایعات مس در مازندران

اگر قصد فروش ضایعات مسی خود را دارید، دیگر نیازی نیست تا مثل گذشته منتظر آمدن وانتی های خریدار ضایعات و آهن آلات باشید. بلکه تنها کافی است تا با شماره های خریدار ضایعات تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت به شما مراجعه کرده و انواع ضایعات شما را به نرخ روز خریداری نمایند. البته گاهی این امر به دلیل سکونت داشتن در شهر ها و شهرستان ها و یا شهرهایی به جز تهران کمی دشوار می باشد. این مسئله برای ساکنان مازندران نیز صدق می کند.

اگر ساکن مازندران می باشید و به دنبال خریدار ضایعاتی هستید که به طور رایگان و در اسرع وقت به شما مراجعه کرده و ضایعات شما را خریداری نماید، می توانید با ضایعات کارا تماس گرفته و درخواست فروش ضایعات خود را بدهید. خریداران ضایعات کارا در هر کجای کشور از جمله شهر مازندران باشید، در اسرع وقت به شما مراجعه کرده و انواع ضایعات شما را خریداری می کند.

خرید ضایعات مس در سراسر کشور توسطضایعات کارا + تسویه ی نقدی

قیمت ضایعات مس در مازندران

ضایعات مسی دارای انواع متفاوتی می باشند. این انواع مختلف ضایعات مسی ارزش و قیمت متفاوتی نیز دارند. قیمت ضایعات مس بر حسب خلوصی که ممکن است داشته باشند، متفاوت است. یعنی هرچه خلوص ضایعات بیش تر باشد، ارزش مالی آن نیز بالاتر می رود. اگر بخواهیم انواع مختلف ضایعات مسی را بر حسب قیمت آن ها مقایسه کنیم می توان گفت که سیم های مسی بدون روکش از سایر انواع با ارزش تر می باشند.

بعد از سیم های بدون روکش، ارزش ضایعات مس به ترتیب از بیش ترین به کم ترین، ضایعات مس آسیاب (پودری)، ضایعات مس ذوبی و ضایعات سیم های روکش دار  می باشد. میزان خلوص ضایعات مسی شما باید توسط کارشناسان تعیین شود. پس از آن شما می توانید ارزش ضایعات خود را با توجه به نرخ روز ضایعات محاسبه نمایید. اگر نیاز به راهنمایی بیش تر در این زمینه می باشید می توانید با شماره تماس نوشته شده پایین سایت تماس حاصل کرده و از راهنمایی های لازم برخوردار شوید.

ضایعات کارا بهترین خریدار ضایعات مس در سراسر کشور + پیک رایگان

بهترین خریدارضایعات مس در مازندران

اگر ساکن شهر مازندران می باشید و به دنبال بهترین خریدار ضایعات هستید، حتما برای این بهترین بودن ملاک هایی در نظر دارید. از جمله ی این ملاک ها می توان به خرید ضایعات با بالاترین قیمت اشاره نمایید. هم چنین یکی دیگر از نکات مهمی که باید به آن توجه فرمایید پیک رایگان می باشد. در واقع بردن ضایعات خود به محلی که خریداران در آن حضور دارند می تواند موجب گرفتن هزینه و وقت زیادی از شما گردد. اما برخی از خریداران ضایعات مانند ضایعات کارا می توانند تنها با یک تماس، خودشان را به شما رسانده و ضایعات شما را خریداری نمایند. از جمله نکات قابل توجه دیگر، تسویه ی نقدی و به موقع  خریداران ضایعات می باشد.

 

5/5 - (3 امتیاز)

    ترک یک پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*

    تماس بگیرید (کلیک کنید)