خریدار ضایعات مس در کرج

خریدار ضایعات مس در اهواز

خریدار ضایعات مس در کرج در سایت ضایعات کارا به توضیح آن می پردازیم.

 

در این مقاله ابتدا قرار است توضیحات مختصری در رابطه با ضایعات و ضایعات مسی را مشاهده فرمایید. و سپس تلاش شده تا در رابطه با فروش ضایعات مس در شهر کرج (نحوه ی فروش ضایعات مس در کرج، خریداران ضایعات مس در کرج، قیمت ضایعات مس در کرج و…) اطلاعاتی در اختیار شما قرار گیرد. در صورتی که ساکن شهر کرج می باشید و قصد فروش ضایعات مس و یا سایر انواع ضایعات خود را دارید و یا این که تنها خواستار بالا بردن اطلاعات خود در این زمینه می باشید، پیشنهاد می شود که ادامه ی مطلب را مطالعه فرمایید.

به چه موادی ضایعات می گویند؟

ضایعات به دسته ای  از محصولات گفته می شود که ویژگی محصول سالم را ندارند ولی دارای ارزش فروش می باشند. و یا به عبارت دیگر استانداردهای تعیین شده و کیفیت لازم برای ادامه کاربری را ندارند. ارزش فروش این مواد به دلیل قابلیت آن ها برای بازیافت می باشد. البته گاهی به این محصولات قراضه نیز می‌گویند. ضایعات را می توان از جنبه های مختلف به دسته های گوناگونی تقسیم نمود. از جمله ی این تقسیم بندی ها می توان به ضایعات فلزی و ضایعات نافلزی، ضایعات الکترونیکی و غیر الکترونیکی، ضایعات خانگی و صنعتی و… اشاره نمود.

ضایعات کارا خریدار انواع ضایعات مختلف در کرج

به طور کلی می توان گفت که ارزش ضایعات فلزی به نسبت ضایعات غیر فلزی بیش تر می باشد. در بین فلزات نیز برخی از آن ها دارای ارزش بالاتری هستند. ارزش بالاتر این فلزات به دلیل کاربرد زیاد آن ها می باشد که آن هم خود به دلیل ویژگی های خاص هر فلز می باشد. برای مثال فلز مس یکی از با ارزش ترین فلزات محسوب می شود. علت این ارزش بالا ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد. که از جمله مهم ترین آنان می توان به رسانایی اکتریکی و گرمایی بالا و شکل پذیری زیاد اشاره نمود.

ضایعات مس

همان طور که در مطلب قبل اشاره شد کاربردهای مس بسیار گسترده می باشد. از جمله ی این کابردها می توان به استفاده از آن در ساخت انواع سیم و کابل، ترانسفورماتور، سوئیچ ها، قطعات و اتصالات دو شاخه، استاتور، روتور، مدارهای الکتریکی، لوله ها، صفحات کندانسور، بخاری های خورشیدی، فیلترها، پمپ ها، شیرآلات، انواع تبخیر کننده ها، انواع ظروف و وسایل آشپزخانه و… اشاره نمود.

هر چقدر میزان استفاده از یک ماده ای بیش تر باشد، میزان ضایعات تولید شده از آن نیز بیش تر می شود. ضایعات مس به ابزار آلات و وسایلی گفته می شود که از مس ساخته شده اند اما عمر مفید این وسایل به پایان رسیده است و غیر قابل استفاده می باشند. از جمله ی این وسایل می توان به لوله های مسی شکسته و پوسیده، شیرآلات قدیمی و آسیب دیده، سیم ها و کابل های خراب و… اشاره نمود.

در این مطلب بیشتر بخوانید: خریدار ضایعات مس

ضایعات کارا خریدار ضایعات در کرج+ تسویه نقدی

بازیافت ضایعات مس

طی فرایند بازیافت ضایعات مس، مواد حاوی مسی که عمرشان به پایان رسیده و غیر قابل استفاده می باشند به منظور جلوگیری از به هدر رفتن منابع اولیه ی مهم، کاهش مصرف انرژی، کاهش آلودگی، کاهش مصرف مواد خام و … به محصولات و مواد تازه تبدیل می شوند. بازیافت مس می تواند از انواع ضایعات انجام شود. برای مثال می توان به بازیافت ضایعات الکترونیکی اشاره نمود. در بازیافت این نوع ضایعات، ابتدا باید به  خرد کردن آن ها پرداخت و سپس طی فرآیند هایی مس را از دیگر قطعات جدا ساخت. البته مس را می توان با استفاده از روش ماشینی نیز از دیگر فلزات و مواد موجود جدا کرد. اگر مس غیر خالص باشد و آمیخته ای از آلیاژ ها و فلزات ترکیب شده ی دیگر باشد، بازیافت مس به روش دادن حرارت زیاد و رساندن مس به نقطه ی ذوب انجام می شود.

در این حالت مواد غیر خالص و دیگر فلزات با سرد شدن  از مس جدا می شود و مس خالص به دست می آید .یکی دیگر از فرآیند های بازیافت مس از زباله های الکترونیک استفاده از روش های تغییر یونی الکتروشیمی می باشد. در این روش قطعات و موادی که حاوی مس می باشند در یک ظرف که شامل مواد شیمیایی خاصی می باشد غرق می شوند و با اعمال یون های مثبت و یون های منفی مواد به دست آمده به صورت الکترو شیمیایی به مس خالص تبدیل می شوند. سپس با استفاده از ابزار مخصوص از ظرف واکنش شیمیایی جمع آوری می کنند و برای تولید و یا استفاده در قطعات نو و دیگر محصولات تولیدی به کار می برند.

ضایعات کارا بهترین خریدار ضایعات مس با تسویه ی به موقع

خریدار ضایعات مس در کرج

احتمالا تا حالا برای شما پیش آمده است که در کوچه ها یا خیابان ها با افرادی مواجه شوید که خواهان خریداری ضایعات شما هستند.شما می توانید ضایعات خود را به این خریداران بفروشید. ولی همانطور که میدانید معمولاً این افراد قیمت بسیار پایینی برای خرید ضایعات به شما پیشنهاد می دهند. علت پیشنهاد این قیمت پایین وجود واسطه های فراوانی در خرید و فروش این ضایعات می باشد. این قیمت ها گاهی به قدری پایین می باشد که شاید دیگر میلی به فروش ضایعات خود نداشته باشید. اما دقت داشته باشید که می توان با حذف واسطه ها قیمت بسیار بالاتری برای خرید ضایعات پیشنهاد داد.

ضایعات کارا از جمله خریدارانی می باشد که خرید انواع ضایعات شما را با بالاترین قیمت ها و حتی به نرخ روز انجام می دهد. البته توجه داشته باشید که این تنها مزیت ضایعات کارا نیست. بلکه شما می توانید در هر نقطه ای از کشور که ساکن باشید بدون صرف هیچ هزینه و انرژی و حتی بدون نیاز به خروج از منزل یا محل کار خود ضایعات خود را بفروشید. زیرا خریداران ضایعات کارا در هر زمانی که دل خواه شماست به شما مراجعه نموده و انواع ضایعات شما، از جمله ضایعات مس را خریداری می کنند.

ساکنان کرج می توانید انواع ضایعات خود را به ضایعات کارا بفروشید.

راهنمای فروش ضایعات مس در کرج

در صورتی که ساکن کرج می باشید و قصد فروش ضایعات خود به بالاترین قیمت را دارید و یا این که مایلید خریداران ضایعات در اسرع وقت به شما مراجعه نموده و انواع ضایعات شما از جمله ضایعات مس را خریداری کنند، تنها لازم است یک تماس با شماره ی درج شده در پایین سایت برقرار نمایید. حتی در صورتی که راجع به فروش ضایعات خود مطمئن نیستید و یا قصد کسب اطلاعات بیش تری در این زمینه دارید نیز می توانید با این شماره تماس حاصل نمایید. مشاورین ضایعات کارا با پشتیبانی 24 ساعته آمادگی پاسخ گویی و دادن راهنمایی به شما می باشند.

شاید این مطلب نیز برای شما جالب باشد: خریدار ضایعات مس در تهران

عوامل موثر بر قیمت ضایعات مس در کرج

قیمت ضایعات مس به صورت لحظه ای در بازار های جهانی و همین طور بازار های داخلی در حال تغییر می باشد. عوامل مختلفی می توانند در این تغییرات قیمت دخیل باشند.  قیمت ضایعات مس هم مانند قیمت ضایعات آهن، قیمت ضایعات آلومینیوم و کلاً ضایعات فلزی بیشتر تحت تاثیر قیمت ارز است. با توجه به نواسانات بسیار زیاد قیمت ارز در کشور ما و تاثیر آن روی تمامی قیمت ها، قیمت ضایعات فلزی نظیر ضایعات مس و ضایعات استیل نیز به صورت لحظه ای تغییر می کنند. علاوه بر نوسانات ارز می توان به عواملی نظیر میزان دسترسی به منابع طبیعی در هر منطقه، قیمت مس در بازار های بین المللی و جهانی، تغییرات قیمت نفت، شرایط بازار هدف، شاخص بورس و… نیز اشاره نمود.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

    ترک یک پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*

    تماس بگیرید (کلیک کنید)