خریدار ضایعات قوطی

خریدارضایعات قوطی

خریدار ضایعات قوطی در سایت ضایعات کارا به توضیح آن می پردازیم.

 

در این مطلب قصد داریم تا شما را ابتدا با مفهوم ضایعات آشنا ساخته و سپس به معرفی ضایعات قوطی و انواع آن ها و هم چنین نحوه ی بازیافت آن ها بپردازیم. پس اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی می باشید که در زباله های خود حجم زیادی از این قوطی ها را مشاهده می کنید و تصمیم به استفاده ی بهینه و یا کسب درامد از آن ها را دارید و یا تنها قصد بالا بردن بیش تر اطلاعات خود در این زمینه را دارید پیشنهاد می شود که به ادامه ی مطلب توجه نمایید.

ضایعات چیست؟

در تعریف کلمه ی ضایعات می توان بیان نمود که وسایلی غیرقابل استفاده می باشند. اما می توان آن ها را بازیافت نموده و دوباره و یا حتی چند بازه استفاده نمود. ضایعات می توانند شامل انواع ظروف قدیمی، باطری های غیرقابل استفاده، شیرآلات خراب و قدیمی مصالح ساختمانی غیرقابل استفاده، سیم ها و کابل های غیر قابل استفاده، وسایل الکتریکی غیرقابل تعمیر و… باشند. در باب تقسیم بندی ضایعات می توان گفت که ضایعات را می توان ازجنبه های مختلفی تقسیم بندی نمود. از جمله ی این تقسیم بندی ها می توان به ضایعات فلزی و غیر فلزی، خانگی و صنعتی، الکترونیکی و غیر الکترونیکی و… اشاره نمود.

در این مطلب بیش تر بخوانید: خریدار خریدار ضایعات شیرآلات

بسیاری از افراد بدون توجه به ارزش این ضایعات اقدام به دور ریختن آن ها می کنند. اما لازم است بدانید که این ضایعات نه تنها برای شما سودمند می باشند بلکه در زمینه های مختلفی از جمله اقتصاد، صنعت، محیط زیست و… نیز می توانند بسیار مفید واقع گردند.  برای به دست آوردن این فواید تنها کافی است تا انواع ضایعات خود را به خریداران ضایعات بفروشید. در این صورت خریداران ضایعات، ضایعات را از شما خریداری می کنند و به مراکز مخصوص بازیافت ضایعات تحویل می دهند. به این شکل شما می توانید از وسیله ی دور ریختنی خود کسب درامد نمایید.

ضایعات کارا خریدارضایعات قوطی

ضایعات قوطی

همان طور که ذکر شد ضایعات به وسایل غیرقابل استفاده ای گفته می شود که قابلیت بازیافت داشته باشند. از جمله ی ضایعات می توان به ضایعات قوطی ها اشاره نمود. شما در طی روز ممکن است تعداد زیادی از وسایل را خریداری نمایید که دارای قوطی و بسته بندی های حلبی می باشند. از جمله ی این وسایل می توان به قوطی های نوشابه، قوطی های رب، قوطی های کنسرو، قوطی های شیر خشک، قوطی های اسپری و خوش بو کننده، قوطی های حشره کش و… اشاره نمود.

اکثر افراد به طور معمول پس از استفاده از مواد داخل این قوطی ها اقدام به دورانداختن بسته بندی آن ها می کنند. برخی از افراد نیز ممکن است چند بار از این قوطی ها استفاده کرده و سپس به دور انداختن آن ها اقدام نمایند. اما شاید جالب باشد بدانید که اغلب این قوطی ها قابلیت بازیافت دارند و می توانید با فروش این نوع از ضایعات به خریداران ضایعات، علاوه بر این که صاحب درامدی شوید به پیشرفت صنعت و اقتصاد کمک کرده و از آلودگی محیط زیست جلوگیری نمایید.

خرید انواع ضایعات قوطی توسط ضایعات کارا

انواع ضایعات قوطی

همان طور که اشاره شد ضایعات قوطی ها می توانند انواع مختلفی داشته باشند. از جمله ی این نوع ضایعات می توان به قوطی رانی، قوطی نوشابه، قوطی کنسرو، قوطی شیر خشک، قوطی اسپری، قوطی رب، قوطی نوشابه پلاستیکی، قوطی آب معدنی و… اشاره نمود. اگر به طور کلی بخواهیم ضایعات قوطی را دسته بندی نماییم می توان آن ها را به دو دسته ی ضایعات قوطی فلزی و ضایعات قوطی پلاستیکی تقسیم بندی نمود.

ضایعات قوطی فلزی

ضایعات قوطی فلزی نیز می تواند به دسته های مختلفی از جمله ضایعات قوطی آلومینیوم، ضایعات قوطی آهنی، ضایعات قوطی حلبی، ضایعات قوطی پروفیل و… تقسیم بندی نمود. ضایعات قوطی حلبی از جنس ورق حلبی می باشند. ورق های حلبی،  ورق های بسیار نازکی می باشند که توسط قلع پوشانده می شود. از ورق حلبی برای تولید انواع ظروف مانند قوطی موادغذایی، قوطی نوشیدنی، قوطی هنری و … استفاده می شود. در توضیح ضایعات قوطی پروفیل نیز می توان بیان کرد که به طور کلی، پروفیل، مقطع توخالی از جنس آهن است که برای استحکام سازه از آن استفاده می‌شود.

در این مطلب بیشتر بخوانید: خریدار ضایعات آهن

فلزات از جمله آلومینیم، آهن، مس و… را می توان میلیون ها بار بازیافت نموده و دوباره استفاده نمود. این اصل در مورد ضایعات قوطی های فلزی نیز صادق است. خریداران ضایعات قوطی، آن ها را به مراکز مخصوصی که عمل فشرده سازی و پرس را در قوطی ها انجام می دهند ارسال می کنند. پرس ضایعات قوطی موجب کاهش حجم آن ها و در نتیجه سهولت در جابجایی می گردد. در مرحله ی بعدی ضایعات پرس شده ی قوطی ها به مراکز بازیافت انتقال می یابند. در این مراکز ابتدا، این ضایعات را برش می دهند و سپس هر برش را در کوره های مخصوصی ذوب نموده و قالب گیری می کنند. از این فلزات قالب گیری شده می توان برای ساخت مواد مختلف دیگری به خصوص قوطی ها استفاده نمود.

در این مطلب بیش تر بخوانید: خریدار ضایعات مس

ضایعات قوطی پلاستیکی

ضایعات قوطی پلاستیک شامل ضایعات قوطی نوشابه، قوطی آبمیوه، قوطی آب معدنی و… می شود. طی فرایند بازیافت این نوع ضایعات ابتدا ضایعات قوطی های پلاستیکی جداسازی می شوند. این جداسازی معمولا به صورت خودکار صورت می گیرد اما گاهی هم با دخالت دست انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که تمام اجسام آلوده حذف شده اند. بعد از جداسازی و پاک سازی ، پلاستیک هم می تواند به تکه های کوچک خرد شود و هم ذوب شده و به به شکل گلوله درآید و نهایتا با قالب به شکل محصولات جدید دربیاید. روش دیگری که برای بازیافت ضایعات پلاستیک استفاده می‌شود، استفاده از دستگاه تبدیل ضایعات قوطی پلاستیک به گرانول می باشد.

گرانول به گلوله‌های کوچکی از پلیمر گفته می‌شود که از ذوب کردن ضایعات پلاستیک به دست می‌آید. گرانول پلاستیک در مقایسه با ضایعات پلاستیک آسیاب شده کمی سخت‌تر به دست می‌آید. این ماده و به عنوان ماده اولیه در صنایع کشاورزی ، ساختمانی ، بسته بندی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای تولید گرانول پلاستیک، ضایعات پلاستیک را در دستگاه گرانول پلی اتیلن ساز که دارای اکسترودر است می‌ریزند. به این ترتیب پلاستیک ذوب می‌شود و به صورت رشته‌های کوچکی از دستگاه خارج می‌شود. در همین حین یک کاتر رشته های پلاستیک را ریز ریز می‌کند و به صورت ماده اولیه مانندگرانول پلی اتیلن و پلی پروپیلن و سایر انواع گرانول پلاستیک در می‌آورد. از گرانول پلاستیک برای ساخت محصولاتی  که نیاز به ماده اولیه دست اول ندارند استفاده می‌ شود.

ضایعات کارا بهترین خریدار ضایعات قوطی+ تسویه نقدی

خریدارضایعات قوطی

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی می باشید که نسبت به تامین منابع اولیه در صنعت دغدغه دارید، نسبت به محیط زیست و اکوسیستم حس مسئولیت دارید، دوست ندارید اسراف کنید، خواستار کسب درامد از وسایل بلا استفاده ی خود می باشید و… می توانید انواع ضایعات از جمله ضایعات قوطی های خود را به خریدار ضایعات قوطی بفروشید. خریداران ضایعات قوطی ، انواع ضایعات باطری شما را خریداری نموده و به مراکز بازیافت تحویل می دهند.

لازم است بدانید که برای فروش ضایعات قوطی خود لازم نیست تا وقت و هزینه ی اضافی صرف نمایید و به مراکز خرید ضایعات مراجعه کنید. بلکه تنها کافی است با شماره ی درج شده در پایین صفحه تماس حاصل نمایید. خریداران ضایعات کارا، در کوتاه ترین زمان ممکن، در هر نقطه ای از کشور که باشید به شما مراجعه می کنند و انواع ضایعات شما را با بالاترین قیمت خریداری می کنند.

حتی در صورتی که در زمینه های خرید و فروش انواع ضایعات از جمله ضایعات قوطی، قیمت ضایعات قوطی، انواع ضایعات قوطی و … نیاز به راهنمایی بیش تر دارید می توانید با این شماره تماس بگیرید. مشاوران ضایعات کارا با پشتیبانی 24 ساعته آماده ی راهنمایی شما در این زمینه ها می باشند. قیمت ضایعات قوطی با توجه به نوع و جنس آن ها و هم چنین وزن آن ها تعیین می شوند.

 

5/5 - (10 امتیاز)

    ترک یک پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*

    تماس بگیرید (کلیک کنید)