خریدار ضایعات در اسلامشهر

ضایعات کارا بهترین خریدار ضایعات مس در اهواز

بهترین خریدار ضایعات در اسلامشهر در سایت ضایعات کارا به توضیح آن می پردازیم.

 

در این مطلب قصد داریم تا شما را ابتدا با مفهوم ضایعات، انواع و دسته بندی آن ها  آشنا ساخته و سپس به معرفی بهترین خریدار ضایعات در اسلامشهر بپردازیم. پس اگر قصد فروش ضایعات خود را دارید و یا این که قصد بالا بردن اطلاعات خود در این زمینه را دارید پیشنهاد می شود که به ادامه ی مطلب توجه نمایید.

ضایعات

حتما تا کنون بارها واژه ی ضایعات را شنیده اید. اگر بخواهیم واژه ی ضایعات را از لحاظ لغوی بررسی نماییم می توانیم بگوییم که ضایعات در لغت به معنی قراضه، کهنه، فرسوده و… می باشد. اما در اصطلاح ضایعات یا پسماند به موادی اطلاق می شوند که دور ریختنی اند. و قابل استفاده در همان وضعیت خود نیستند اما می توان آن ها را بازیافت نموده و دوباره استفاده نمود.

از جمله ی ضایعات می توان به بدنه ی غیر قابل استفاده ی اتومبیل ‌ها، بعضی از لوازم فرسوده ی منزل، مصالح ساختمانی غیر قابل مصرف و بسیاری از مواد دور ریختنی دیگر، اشاره نمود. گاهی دو واژه ی زائدات و ضایعات با هم اشتباه گرفته می شوند. و یا به جای هم به کار می روند. در این رابطه می توان گفت که واژه ی زائده به مواد دور ریختنی اطلاق می شود که قابلیت بازیافت در آن ها وجود ندارد.

ضایعات کارا بهترین خریدار ضایعات در اسلامشهر

دسته بندی ضایعات

می توان ضایعات را  از جنبه های متفاوت به دسته های مختفی طبقه بندی نمود. از جمله ی این دسته بندی ها می توان به فلزی و غیر فلزی، الکترونیکی و غیر الکترونیکی و خانگی و غیرخانگی اشاره نمود. باید توجه داشته باشید که منظور از این دسته بندی ها به طور کلی نیست و هر یک از ضایعات در هر طبقه بندی می توانند در طبقه بندی های دیگر نیز وجود داشته باشند. برای درک بهتر این طبقه بندی ها به جدول زیر توجه نمایید.

 

 

دسته بندی نوع اول

 

ضایعات فلزی از جمله ی این ضایعات می توان به ضایعات آهن، مس، برنج، سرب، چدن و… اشاره نمود.
ضایعات غیر فلزی ضایعات غیر فلزی نیز به ضایعات موادی چون پلاستیک، لاستیک، شیشه، کاغذ، کارتن، چوب، سنگ، آجر، سرامیک و … گفته می شود.
دسته بندی نوع دوم ضایعات صنعتی(غیرخانگی) این ضایعات یا جزو اضافات تولیدی های کارخانجات و صنایع می باشند که کاربردی ندارند و یا مواد فرسوده و استفاده شده می باشند. برای مثال مصالح فرسوده و یا غیر قابل استفاده ی ساختمانی از نوع ضایعات صنعتی می باشند.
ضایعات خانگی این نوع ضایعات مربوط به هر نوع وسایل فرسوده و از کارافتاده در خانه ها می باشد که قابلیت بازیافت را داشته باشند. برای مثال می توان به انواع وسایل الکتریکی از کار افتاده که قابل تعمیر نیستند، انواع کابل ها و سیم های از کار افتاده، ظروف فرسوده، شیرآلات فرسوده و… اشاره نمود.
دسته بندی نوع سوم ضایعات الکترونیکی ضایعات الکترونیکی از جمله وسایل الکترونیکی مانند موبایل، تلویزیون، رادیو، سیم کامپیوتر،کابل، باتری، ماشین لباسشویی، یخچال ، کولر و… می باشند.
ضایعات غیر الکترونیکی ضایعاتی که جزو دسته ی الکترونیکی ها نباشند ضایعات غیر الکترونی هستند.

استفاده ی بهینه از ضایعات با فروش به خریداران ضایعات

استفاده ی بهینه از ضایعات

شاید شما نیز جزو افرادی باشید که در صورت مشاهده ی هرگونه ضایعاتی در منزل و یا محل کار خود، تصمیم به دور ریختن آن ها می گیرید. اما شاید جالب باشد بدانید که بازیافت ضایعات، علی الخصوص ضایعات مس و برنج مزایای بسیاری دارد. به همین دلیل در صورت داشتن ضایعات بهترین گزینه بازیافت آن ها می باشد. شاید با خود بگویید که به پول حاصل از فروش ضایعات نیازی ندارید. اما در این صورت باید بدانید که با فروش ضایعات خود، علاوه بر کسب درامد می توانید به عوامل مختلفی از جمله پیشرفت صنعت کشور، کاهش آلودگی هوا، کمک به حفاظت از محیط زیست و… کمک نمایید.

هر نوع از ضایعات، زمانی یک کالای قابل استفاده بوده اند و برای ساخت آن ها مواد اولیه، هزینه و انرژی زیادی صرف شده است. در صورتی که این ضایعات را بازیافت کنید می توانید مواد اولیه ی لازم را برای ساخت مواد دیگر به دست اورید. به این صورت هم در مصرف منابع اولیه صرفه جویی کرده اید و هم هزینه و انرژی مضاعفی برای تهیه ی این منابع به کار نبرده اید. تمام این عوامل موجب پیشرفت اقتصاد و صنعت می گردد.

علاوه بر این ها، لازم است بدانید که این ضایعات در صورت عدم بازیافت، باید از بین رفته شوند. از بین رفتن ضایعات از روش های مختلفی مانند سوزاندن، دفن کردن و… انجام می شود. انجام این روش ها علاوه بر لزوم انرژی زیاد، موجب آلوده کردن هوا و محیط زیست می گردد. بنابراین از طریق بازیافت این ضایعات می توان با صرف همان میزان و یا کمتر انرژی که قرار بوده برای نابودی ضایعات به کار رود، فواید فراوانی را موجب شد.

اگر به دنبال بهترین خریدا ضایعات در ایران می باشید به ضایعات کارا مراجعه کنید.

بهترین خریدار ضایعات در اسلامشهر

ساکنین اسلامشهر، معمولا از خدماتی (به خصوص در زمینه ی پست) که افراد ساکن تهران دارا می باشند بر خوردار نیستند. اما در زمینه ی فروش ضایعات لازم نیست نگران باشید. شرکت ضایعات کارا این امکان را به ارمغان آورده است که تنها با یک تماس بتوانید انواع ضایعات خود را بفروشید. این شرکت، با پشتیبانی24 ساعته، پاسخ گوی تماس های شما می باشد.  و در صورت درخواست فروش ضایعات از طرف شما، در سریع ترین زمان ممکن خود را به مکان شما می رسانند. و با تسویه ی نقدی ضایعات شما را خریداری می نماید.    

همان طور که ذکر شد ضایعات مسی دارای انواع متفاوتی می باشند. این انواع مختلف ضایعات مسی ارزش و قیمت متفاوتی نیز دارند.  قیمت ضایعات مس بر حسب خلوصی که ممکن است داشته باشند، متفاوت است. یعنی هرچه خلوص ضایعات بیش تر باشد، ارزش مالی آن نیز بالاتر می رود. اگر بخواهیم انواع مختلف ضایعات مسی را بر حسب قیمت آن ها مقایسه کنیم می توان گفت که سیم های مسی بدون روکش از سایر انواع با ارزش تر می باشند. بعد از سیم های بدون روکش، ارزش ضایعات مس به ترتیب از بیش ترین به کم ترین، ضایعات مس آسیاب (پودری)، ضایعات مس ذوبی و ضایعات سیم های روکش دار  می باشد. میزان خلوص ضایعات مسی شما باید توسط کارشناسان تعیین شود. پس از آن شما می توانید ارزش ضایعات خود را با توجه به نرخ روز ضایعات محاسبه نمایید.

ضایعات کارا خریدار انواع ضایعات مختلف در اسلامشهر

راهنمای فروش ضایعات در اسلامشهر

اگر قصد فروش انواع ضایعات خود را دارید، دیگر نیازی نیست تا مثل گذشته منتظر آمدن وانتی های خریدار ضایعات و آهن آلات باشید. بلکه تنها کافی است تا با شماره های خریدار ضایعات تماس حاصل نمایید. تا در اسرع وقت به شما مراجعه کرده و انواع ضایعات شما را به نرخ روز خریداری نمایند. شرکت ضایعات کارا این امکان را به وجود آورده تا در صورتی که ساکن هر شهری از جمله شهر تهران می باشید، تنها با یک تماس و بدون صرف هیچ گونه وقت و هزینه ای، ضایعات خود را از جمله ضایعات مس، آهن، چدن، باتری، سرب، برنج، میلگرد، کامپوزیت و… را بفروشید. هم چنین در صورتی که دچار تردید در قابل بازیافت بودن ضایعات خود می باشید می توانید با یک تماس از مشاوره ی مناسبی برای فروش بهره مند گردید.

در این مطلب بیش تر بخوانید: خریدار ضایعات مس

قیمت ضایعات در اسلامشهر

معمولا خریداران ضایعات، ضایعات را با قیمت های بسیار پایین می خرند تا با قیمت های بالاتر فروخته و از سود بیش تری برخوردار شوند. این امر برای ساکنین شهرستان ها نیز صادق است. زیرا هزینه ی حمل و نقل ضایعات از شهرستان به شهر ها را نیز از قیمت ضایعات کم می کنند. اما دقت داشته باشید که می توانید با حذف واسطه های فروش، ضایعات خود را با بالاترین قیمت بفروشید. ضایعات کارا خریدار انواع ضایعات کابل، آهن، چدن، باتری، سرب، برنج، میلگرد، کامپوزیت و… با بالاترین قیمت و به نرخ روز می باشد. هم چنین دقت نمایید که قیمت ضایعات با توجه به نوع آن ها می تواند متفاوت باشد. برای تخمین میزان هزینه ی حاصل از فروش ضایعات خود نیز می توانید با این خریدار ضایعات تماس حاصل نموده و از مشاوره ی لازم بهره مند گردید.

5/5 - (3 امتیاز)

    ترک یک پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*

    تماس بگیرید (کلیک کنید)