خریدار ضایعات برنج

ضایعات برنج

ما در این مقاله به بحث درباره ضایعات برنج پرداخته و به توضیح در مورد خرید و فروش ضایعات برنج و قیمت آن خواهیم پرداخت. برای اینکه بتوانیم در مورد ضایعات برنج و خرید و فروش آن به بحث و گفتگو بپردازیم، باید در ابتدا شناختی کامل از فلز برنج و انواع آن داشته باشیم. اگر ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید به اطلاعات بیشتری در مورد ضایعات برنج دست خواهید یافت. ضایعات در معنی لغت به معنای پسمانده و باقیمانده و دور ریز حاصل از فرآیند تولید گفته می‌شود. این ضایعات می‌تواند از انواع مختلف اشیاء تشکیل شده باشد، زیرا تنوع در ضایعات بسیار بالاست. ضایعات به پسماندهایی که قابل بازیافت و تبدیل به مواد قابل استفاده دیگر باشند گفته می‌شود. این ضایعات از چوب، کاغذ، شیشه، پلاستیک، آهن، استیل، آلمینیوم، مس، روی، برنج، و یا هر چیز دیگری که قابل بازیافت باشد تشکیل مي‌شوند. فرآیند بازیافت ضایعات در تمامی کشورهای بزرگ جهان مورد توجه قرار گرفته و از حمایت بین المللی برخوردار است، زیرا این کار در پاکیزگی محيط زيست و جمع آوری زباله و عدم انباشت آن در سطح شهرهای بزرگ کمک کرده و از آلودگی هوا، آب  و خاک جلوگیری می‌کند. همچنین هزینه‌های کمتری نسبت به تهیه و تولید این اقلام از مواد تازه و خام در بر گرفته و در صرف هزینه صرفه‌جویی می‌شود.
بهترین خریدار ضایعات

خریدار ضایعات برنج در تهران

بهترین خریدار ضایعات برنجی

ضایعات برنج از جمع آوری وسایل از کار افتاده، تولید شده از فلز برنج بدست می‌آید. ضایعات برنج جزو ضایعات فلزی محسوب شده و نوعی فلز قلمداد می‌شود. اما در ابتدا باید بدانیم که فلز برنج چیست و چگونه بدست می‌آید؟ برنج آلیاژی است از ترکیب مس و روی که مقدار فلز روی در آن از 10 تا 45 درصد تغییر می‌کند. کار کردن با فلز برنج خیلی راحت‌تر از مس است چون زودتر ذوب شده و قابلیت ریخته گری و قالب گیری دارد. در ترکیب برنج گذشته از مس و روی عناصر دیگری همچون، سرب، آهن، منگنز، قلع، و دیگر فلزات وجود دارند، اما مقادیر آن‌ها از یک تا دو درصد بیشتر نمی‌شود. هرچه میزان روی به مس در آلیاژ برنج افزایش یابد، سختی و استحکام آلیاژ برنج افزایش یافته و رنگ آن از قرمز به زرد کم رنگ تغییر می‌کند، همچنین برعکس آن هرچه میزان مس نسبت به روی در آلیاژ برنج افزایش یابد رنگ آن از طلایی به صورتی و قرمز تغییر می‌کند. رنگ اصلی آلیاژ برنج زرد طلایی است. همچنين با افزودن مقدار بیشتر از دو درصد از عناصری مانند ،آهن، منگنز، قلع و غیره به آلیاژ برنج در خواص مکانیکی برنج تغییراتی بوجود آمده که آن را برنج مخصوص می‌نامند. از آلیاژ برنج در تولید قطعاتی مانند، پیچ و مهره، قطعات رشته‌ای، ترمینال‌ها، شیر آلات برنجی، انژکتورها، اتصالات لوله آب برنجی، قاشق، سماور،کتری،قوری و وسایل تزئینی و غیره استفاده می‌شود. تمامی اقلام ذکر شده پس از پایان دوره کارکرد مفید خود فرسوده شده و ضایعات برنج را تشکیل می‌دهند.

خریدار ضایعات مس

بهترین خریدار ضایعات برنجی

خرید ضایعات برنج

ضایعات برنج قابلیت بازیافت 90 درصدی را داشته و از نظر قیمت رتبه دوم ضایعات گران قیمت بعد از مس را دارد. فلز مس به علت داشتن خواص فوق‌العاده و بسیار از محبوب‌ترین و گران قیمت‌ترین فلز های مصرفی می‌باشد، و ضایعات آن نیز با قیمت بالایی خریداری می‌شود. ضایعات برنج نیز به علت دارا بودن مس در ترکیب خود با قیمت نسبتن بالایی خرید و فروش می‌شود. خرید ضایعات برنج توسط خریداران خرده فروش در سطح شهر و از اماکن عمومی جمع آوری شده و پس از آن به خریداران عمده فروخته می‌شود. هنگام فروش ضایعات برنج خود قبل از فروش آن‌ها را تمیز و از ضایعات دیگر تفکیک کنید، تا هنگام فروش به قیمت اصلی و مناسب بفروشید. در صورت وجود هرگونه ناخالصی و ضایعات دیگر و یا رسوبات، ضایعات برنج شما را با قیمت کمتری خریداری می‌کنند، و شما دچار ضرر و زیان می‌شوید. زیرا خریداران عمده ضایعات برنج در هنگام خرید به خالص بودن ضایعات توجه داشته و بر عدم وجود ناخالصی‌ها تأکید می‌کنند.
خریدار ضایعات چدن

خرید ضایعات برنج تهران

خرید ضایعات برنج در تهران با قیمت بیشتری نسبت به شهرستان‌ها خریداری می‌شود. به خاطر وجود کارخانجات بازیافت ضایعات برنج در تهران و ارسال ضایعات توسط ماشین‌های حمل بار به تهران، خرید ضایعات برنج تهران با قیمت بیشتری صورت می‌گیرد. خریدار ضایعات برنج در شهرستان‌ها بعد از جمع آوری و تفکیک ضایعات برنج از دیگر ضایعات، ضایعات برنج حاصله را توسط ماشین‌های حمل بار و با در نظر گرفتن هزینه حمل و نقل به خریداران عمده ضایعات برنج در تهران و دیگر نقاط ارسال می‌کنند. خرید و فروش ضایعات برنج نیز همچون دیگر ضایعات فلزی بر حسب کیلوگرم محاسبه شده و انجام می‌گیرد.
خریدار ضایعات ریل

فروش ضایعات برنج + عکس

فروش ضایعات برنج

فروش ضایعات برنج به صورت عمده و خرده صورت می‌گیرد. فروش ضایعات برنج توسط اشخاص عادی به صورت خرده بوده و در مرحله بعد فروش به صورت عمده توسط فروشندگان انجام می‌شود. فروش ضایعات برنج که متشکل از، شیرآلات خانگی و صنعتی، وسایل تزئینی، اتصالات لوله آب برنجی، انژکتورها و غیره می‌باشد، بعد از تفکیک از دیگر ضایعات مانند، آهن، پلاستیک، شیشه، چوب و غیره به صورت خالص در آمده و تحویل خریداران ضایعات برنج می‌شود. فروش ضایعات برنج به صورت کیلویی محاسبه شده و در ازای هر کیلو برنج خالص مبلغ معینی پرداخت می‌شود.
خریدار ضایعات آهن

خریدار ضایعات برنجی

خریدار ضایعات برنج در سطح شهرستان‌ها خرده فروشی‌ها هستند و قیمت آن را از طریق سرچ در اینترنت و اطلاع از قیمت روز فلزات از جمله فلز برنج تعیین می‌کنند. قیمت ضایعات برنج همچون دیگر ضایعات فلزی بستگی به نوسانات بازار ارز و تغییر قیمت دلار و فلزات وارداتی و صادراتی دارد. خریدار ضایعات برنج باید هنگام خرید اطلاع کافی و بروز از قیمت ضایعات داشته و ضایعات برنج را مطابق قیمت روز خریداری کند، تا هم خریدار و هم فروشنده دچار ضرر و زیان نشوند. خریدار ضایعات برنج به صورت عمده پس خرید ضایعات آن‌ها را به دو کشور چین و هند که از خریداران بزرگ ضایعات برنج در جهان هستند ارسال می‌کنند.
ضایعات آهن تناژ بالا

قیمت خرید ضایعات برنج همان طور که قبلا اشاره شد با توجه به نوسانات بازار ارز در حال تغییر بوده و به تغییر قیمت فلزات آهنی بخصوص قیمت برنج و ضایعات برنجی وابسته است. قیمت خرید ضایعات برنج به صورت کیلویی محاسبه شده و به ازای هر کیلو برنج خالص قیمت مناسب آن تعیین می‌شود. ضایعات برنج دارای انواع مختلفی بوده و برحسب میزان عناصر موجود در آن و مقدار مس و روی داخل ترکیب آن قیمت آن نیز متفاوت است. انواع برنج عبارتند از، برنج قرمز، برنج زرد، برنج‌های زرد ویژه. برنج قرمز در تولید اقلامی که شکل پذیری زیاد و مقاومت به خوردگی آن‌ها بیشتر است، مانند لوله‌های برنجی، شیرآلات برنجی، اتصالات برنجی استفاده می‌شود. برنج زرد دارای شکل پذیری بیشتری بوده و از آن در ساخت ورق‌ها، میله‌ها، سیم و بالاخص در تولید پوکه فشنگ استفاده می‌شود. برنج زرد ویژه از ترکیب سایر عناصر آلیاژی مانند آلمینیوم و قلع به برنج زرد تشکیل مي‌شود. برنج کم عیار و برنج پرعیار و برنج‌های با 50٪ روی از انواع دیگر برنج می‌باشند. قیمت خرید ضایعات برنج نیز با توجه به انواع مختلف نام برده شده متفاوت است. قیمت ضایعات برنج در کشور از 30 تا80 هزار تومان متغیر است.
خریدار ضایعات در تهران

بهترین خریدرا ضایعات در تهران عکس

بهترین خریدار ضایعات برنج

بهترین خریدار ضایعات برنج در کشور خریداران عمده ضایعات برنج هستند. البته خرید ضایعات برنج به صورت عمده در تهران با قیمت بالاتری نسبت به شهرستان‌ها می‌باشد.ولی هزینه حمل و نقل بار به تهران نیز با توجه به مسافت و دوری شهرستان‌ها متفاوت است. پس باید قبل از فروش ضایعات هزینه حمل و نقل بار را نیز محاسبه کنید. اگر هزینه حمل و نقل ضایعات برنج را خریدار آن در تهران به عهده بگیرد، فروش ضایعات  در تهران مقرون به صرفه می‌باشد. و بهترین خریدار ضایعات برنج در کشور در تهران حضور دارند. ولی بهترین خریدار ضایعات برنج در خارج از کشور، کشورهای هند و چین می‌باشند. ضایعات برنج از ترکیب دو فلز گران بهای روی و مس بدست می‌آید، از این رو دارای خریداران زیادی در سرتاسر جهان می‌باشد. همچنین به منظور جلوگیری از اتلاف کمتر دو فلز گرانبهای روی و مس و استفاده دوباره از آن‌ها و بازگشت ضایعات برنج به چرخه تولید قیمت بسیار بالایی برای آن‌ها پرداخت می‌شود. ضایعات برنج قابلیت بازیافت 90 درصدی را دارند. خرید و فروش ضایعات برنج از مشاغل پردرآمد بوده و پرداختن به آن سود قابل توجهی را برای شما در بر دارد.
خریدار ضایعات سرب

جمع بندی

ما در این مقاله به بحث و گفتگو درباره ضایعات برنج و انواع مختلف آن همچنین قیمت خرید و فروش ضایعات برنج پرداختیم. امیدوارم اطلاعات ذکر شده در این مقاله مورد استفاده شما واقع شده و نهایت استفاده را از آن‌ها برده باشید. ما در اینجا در مورد اهمیت بالای ضایعات برنج و اهمیت بیشتر بازیافت آن‌ها توضیح داده و از خریداران بزرگ ضایعات برنج در داخل و خارج از کشور نام بردیم. همچنین در مورد قیمت خرید ضایعات برنج و متغیر بودن آن به علل مختلف اشاره کرده و توضیحاتی دادیم. بازیافت ضایعات از هر نوعی که باشد باید در اولویت امور قرار گرفته و به آن توجهی خاص را اختصاص داد. زیرا منابع زیرزمینی و مواد اولیه تهیه آن‌ها تا ابد وجود نداشته و روزی به پایان خواهد رسید، پس باید جهت جلوگیری از نابودی این منابع و استفاده بهینه از آن‌ها به فکر باشیم.

2.5/5 - (4 امتیاز)
تماس بگیرید (کلیک کنید)